JÍDELNÍČEK

Týden od 6. 12. do 10. 12. 2021

pondělí
6. 12.
Přesnídávka: chléb se sýrovo-vajíčkovou pomazánkou,zelenina,kakao,mléko,ovocný čaj 1,7
Polévka: čočková se zeleninou 1,9
Oběd: zeleninové rizoto s uzeným tofu,zeleninový salát,ovocný čaj,ovoce 6,7
Svačina: Chléb s džemem, mléko, ovocný čaj, ovoce, 1, 7
úterý
7. 12.
Přesnídávka: chléb stvarohovo-tofu pomazánkou,zelenina,mléko,ovocný čaj 1,6,7
Polévka: zelňačka
Oběd: přírodní rybí filé,bramborová kaše,zeleninový salát 1,4,7
Svačina: šlehaný tvaroh jahodový,piškoty,ovocný čaj,mléko,ovoce 1,3,7
středa
8. 12.
Přesnídávka: selský rohlík se sýrovo-zeleninovou pomazánkou,bílá káva,mléko,ovocný čaj,1,7
Polévka: kapustová se zeleninou 1,9
Oběd: kuřecí stehno,bretaňská zelenina,brambory,ovocný čaj,1
Svačina: chléb se sýrovo-čočkovou pomazánkou,zelenina,mléko,ovocný čaj 1,7
čtvrtek
9. 12.
Přesnídávka: Cereální kaše se skořicí a kakaem, ovoce, mléko, ovocný čaj, 1, 7
Polévka: s domácím drobením a zeleninou 1,3,9
Oběd: rajská omáčka,hovězí maso,těstoviny,ovoce,ovocný čaj 1,3,9
Svačina: Chléb s pomazánkovým máslem, zelenina, mléko, ovocný čaj, 1, 7
pátek
10. 12.
Přesnídávka: chléb s rybičkovou pomazánkou,zelenina,mléko,ovocný čaj, 1,4,7
Polévka: jáhlová se zeleninou 9,
Oběd: fazole nakyselo,vepřový plátek,zeleninový salát,ovocný čaj,jogurt,1,7
Svačina: koblížek s džemem,ovoce,ovocný čaj,mléko 1,3,7

Týden od 13. 12. do 17. 12. 2021

pondělí
13. 12.
Přesnídávka: chléb s hermelínovou pomazánkou,zelenina,kakao,mléko,ovocný čaj 1,7
Polévka: luštěninová míchaná se zeleninou 1,9
Oběd: tvarohový nákyp s lesním ovocem,ovoce,kakao 1,3,7
Svačina: chléb s plátkovým uzeným sýrem HC,zelenina,mléko,ovocný čaj 1,7
úterý
14. 12.
Přesnídávka: chléb s tvarohovo-sýrovou pomazánkou,zelenina,kakao,mléko,ovocný čaj 1,7
Polévka: Zeleninová s pohankou, 9
Oběd: hovězí roštěná přírodní,brambory,ovoce,ovocný čaj, 1
Svačina: Jogurt, cereálie, ovoce, mléko, ov. čaj, 1, 7
středa
15. 12.
Přesnídávka: rohlík s pomazánkou z rybího filé,zelenina,mléko,ovocný čaj 1,4,7
Polévka: krupicová s vejci a zeleninou 1,3,9
Oběd: milánské špagety,sýr HC,ovoce,ovocný čaj 1,3,7
Svačina: vánočka,ovoce,ovocný čaj,kakao,mléko, 1,3,7
čtvrtek
16. 12.
Přesnídávka: Cereální kaše se skořicí a kakaem, ovoce, mléko, ovocný čaj, 1, 7
Polévka: bramboračka 1,9
Oběd: Sekaná pečeně, bramborová kaše, zeleninový salát, ovocný čaj, 1, 3, 6, 7
Svačina: chléb s mozzarellovou pomazánkou,zelenina,mléko,ovocný čaj 1,7
pátek
17. 12.
Přesnídávka: chléb s kapiovou pomazánkou,zelenina,mléko,ovocný čaj,kakao 1,7
Polévka: Nudlová se zeleninou, 1, 3, 9
Oběd: knedlo,vepřo,zelo,ovocný čaj 1,3,7
Svačina: chléb s medem,ovoce,ovocný čaj,mléko 1,7

Týden od 20. 12. do 24. 12. 2021

pondělí
20. 12.
Přesnídávka: lívanečky s tvarohem a džemem,ovoce,mléko,ovocný čaj 1,3,7
Polévka: zeleninová s rýží 9
Oběd: čočka nakyselo,vařené vajíčko,zeleninový salát,ovocný čaj,jogurt,1,3,7
Svačina: chléb s lučinou,zelenina,mléko,ovocný čaj 1,7
úterý
21. 12.
Přesnídávka: chléb s tvarohovo-tresčí pomazánkou,zelenina,mléko,ovocný čaj 1,4,7
Polévka: květáková 1,7
Oběd: pečené kuřecí stehno,brambory,zeleninový salát,ovocný čaj
Svačina: šlehaný tvaroh kakaový,piškoty,ovoce,ovocný čaj,mléko 1,3,7
středa
22. 12.
Přesnídávka: chléb s fazolovou pomazánkou,zelenina,mléko,ovocný čaj 1,7
Polévka: hrachová se zeleninou 1,9
Oběd: smažené rybí filé,bramborová kaše,zeleninový salát,ovocný čaj 1,3,4,7
Svačina: rohlík s nutellou,ovoce,mléko,ovocný čaj
čtvrtek
23. 12.
Přesnídávka: Cereální kaše se skořicí a kakaem, ovoce, mléko, ovocný čaj, 1, 7
Polévka: drožďová se zeleninou 1,3,9
Oběd: vepřové na paprice,těstoviny,ovocný čaj 1,3,7
Svačina: Chléb s pomazánkovým máslem, zelenina, mléko, ovocný čaj, 1, 7

Změna jídelníčku vyhrazena!


seznam alergenů
zobrazit seznam alergenů



Prosinec

PO ÚT ST ČT SO NE
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
1. třída - Plavání - I.třída (Berušky) se ZŠ
Čertovské radovánky v MŠ
1. třída - Hrajeme si na školu - program pro předškoláky v ZŠ 15.00-15.45h
1. třída - Plavání - I.třída (Berušky) se ZŠ
Vánoční kostelík ZRUŠENO
1. třída - PC V ZŠ -předškoláci 13.-14.00h
1. třída - Plavání - I.třída (Berušky) se ZŠ
Ježíšek naděluje v MŠ
1. třída - Plavání - I.třída (Berušky) se ZŠ
Uzavření MŠ do 3.1.2022

Leden

PO ÚT ST ČT SO NE
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
1. třída - Hrajeme si na školu - program pro předškoláky v ZŠ 15.00-15.45h
1. třída - Plavání - I.třída (Berušky) se ZŠ
2. třída - SOLNÁ JESKYNĚ - II.TŘÍDA MYŠKY
1. třída - PC V ZŠ -předškoláci 13.-14.00h
1. třída - Plavání - I.třída (Berušky) se ZŠ
2. třída - SOLNÁ JESKYNĚ - II.TŘÍDA MYŠKY
1. třída - Plavání - I.třída (Berušky) se ZŠ
2. třída - Beseda s autorkou knih
2. třída - SOLNÁ JESKYNĚ - II.TŘÍDA MYŠKY
1. třída - Plavání - I.třída (Berušky) se ZŠ